יזמות בנייה – תחומי היזמות

יזמות בנייה מבוססת על שני מרכיבים: האחד, זיהוי מדויק של אפשרויות עתירות פוטנציאל הרבה לפני כולם, והשני, יכולת לממש את החזון ולהוציאו אל הפועל. אחד מ"סודות" הצלחתה של "בן טל" הוא הידע והחושים החדים, שביחד עם המודלים העסקיים המדויקים, תוצר של שנות ניסיון רבות בענף הנדל"ן, מבטיחים הזדמנויות מתגמלות מאוד גם לכם.

תחום פעילות נוסף בו מצטיינת בן טל הוא נכסים מניבים.

נכס מניב עשוי להיות בית המשמש למגורים, משרד, חנות, מבנה מסחרי כזה או אחר שמספק לבעליו הכנסה חודשית קבועה (ונאה!) על מנת שנכס מניב אכן יניב פירות מרשימים במיוחד חשוב לבחור אותו בקפידה על סמך שורה ארוכה של פרמטרים וקריטריונים, וכן נדרשת מיומנות על מנת לנהלו בצורה יעילה.

אחת הבעיות העיקריות של שוק הנדלן בארץ הוא המחיר הגבוה של הקרקע

אולם גם כך ניתן עדיין לאתר קרקעות זולות יחסית באזורים שבמוקדם יהפכו ללהיט הבא של ישראל. חשוב להדגיש שאין די בזיהוי הטרנדים הבאים בשוק הנדלן ובמציאת קרקעות במחיר סביר, אלא יש לבחון היטב את תוכניות המתאר הרלוונטיות, את הסביבה כולה ואת תוכניות הפיתוח העתידיות באזור. ההצלחות המרשימות של "בן טל" בכל הקשור לאיתור קרקעות מאפשרות גם לכם ליהנות מדירה במקום נחשק ובמחיר אטרקטיבי.

נכסים להשקעה נרכשים במטרה דומה לנדלן מניב

לא על מנת לגור בהם או לעבוד בהם, אלא על מנת לתת לכסף שלנו לעבוד בשבילנו. בהתאם, הדגש הוא על איתור ההזדמנויות הטובות ביותר והנכסים שמחירם צפוי לעלות בשיעור גבוה ככל האפשר – כשבעיקר מדובר על זיהוי אזורים שהביקוש לנדלן בהם יעלה פלאים בעתיד הקרוב (למשל ישוב בפריפיריה שנסלל ממנו כביש אל עיר מרכזית או שמתווסף קו רכבת המגיע אליו בתדירות גבוהה).

צרו קשר

התקשרו לקביעת פגישה

טל: 03-5544334
פקס: 073-7864900

כתובתנו

מצדה 7 | מגדל בסר 4 | בני ברק

לקבלת פרטים ולקביעת פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום!